Saturday, August 12, 2006

Nora Istrefi Video - Taxi

Nora Istrefi Video (tv performance) - "Taxi"

Hot, hot, hot...

4 comments:

delvina said...

hey nora je e mir veq Genta ta kalon aaaaa veq spoti E di shum i mir hallall te koft

tungi

Anonymous said...

PERSHENDETJE KOSOVE,PERSHENDETJE NORA ISTREFI, PO JU SHKRUAJ NGA USA-LAS VEGAS
UNE E KAM PRODUKSIONIN TIM DHE E KAM DISKOTEKEN SHQIPTARO-AMERIKANE, KISHA PAS DESHIRE TA FTOJ NOREN ME KENDUAR PER DISA DITE, E SA I PERKET VIZES, UNE DO TJA RREGULLOJ TE GJITHA
KAM DESHIRE TA KONTAKTOJ ATE DISI POR NUK KAM NDONJE E-MAIL ADRES APO NR.TELEFONI. NORA SINQERISHT PO TE SHKRUAJ NESE MUNDESH ME ME INFORMUAR DISI EDHE ME DUHET TA DI SE SA E KE QMIMIN SE ME DUHET TE PERGADITEM, NESE NUK NUK ME SHKRUAN ATEHER LUS ADHURUESIT E SAJ TE ME JAPIN INFORMATA TE SAKTA PER NOREN SE SI MUNDEM TA KONTAKTOJ
TE FALEMDERIT PER MIREKUPTIM
ENISI-USA

Anonymous said...

HEY NORA ME TE VERTET JE E BUKUR DHE KENDON MIR VAZHDO KESHTU...TUNG

Anonymous said...

EJ NOR A E DI PER QFAR TAXI KI NEVOJ TI ME TE QU NE SPITAL ME TE OPERU SE KATASTROF JE .HUP