Sunday, February 26, 2006

Nora Istrefi Video - Pse Te Dua

Nora Istrefi Music Video - "Pse te dua"

14 comments:

Anonymous said...

nora je shum fantastik edhe shum si mastik po per ni nat mundet me qit

Anonymous said...

nora je shum fantastik edhe shum si mastik po per ni nat mundet me qit

Glenti said...

Nora!
Une po ju shkruaj nga Tirana. Ketu shume njerez fotografine tende e mbajne ne celular. Historia ime eshte e ngjashme. Po kerkoja ne internet me amrin tend, doja te shkarkoja ndonje foto tenden qe me pas ta hidhja ne celularin tim. Ne kete menyre mberrita tek faqja juaj. Vazhdimisht jam mahnitur nga ju, duke ju shikuar ne TV nga Tirana. Une e di se edhe ky koment, eshte si gjethe te tjeret dhe ndoshta nuk do ta lexoni, sepse me aq informacione sa kam une, kengetaret nuk para i marrin seriozisht komentet qe shkojne ne adrese te tyre. Kjo ndodh rendom edhe me artistet. Por ju siguroj se ky koment, eshte i sinqerte. E pra, une dua te kontaktoj me ju. Thjesht te bisedojme nga larg. Te jem i lumtur se flas me nje njeri VIP si ju. Dhe ju siguroj se do jemi shoke te mire. Kam shume histori ne jete, shkruaj poezi, punoj si gazetar dhe cdo dite perballem me histori te mistershme te njerezve. Adresa ime elektronike eshte djali_i_mbare@hotmail.com. Te pres edhe ne MSN. Gjithe te mirat dhe duhet ta dish se Ciljeta po cilesohet gjithnje e shemtuar ne Tirane. Ciao dhe suksese.

Anonymous said...

beautful nora

Anonymous said...

Nora ti je me a mira kete gje kur mos e harro e sa u perket montazhave e gjerave tjera te cilat kane deshire te ju brengosin mos i shiko te lutem se njerezit qe nuk miren me tjera pune e bejen ate..You are the bestt mos harro...Getoari nuk te merriton ty lere ate le te kenaqet me laviret e Tiranes..Ciao te pershendess shum dhe Te Dua shumm..You are Queen!!!

Anonymous said...

*****NORAAAAA**** Bukuroshe Te Duaa dhe kur s'te harroj ti je me a mira..Cili eshte veq nje prej kurvave mat mdhaja

Anonymous said...

Nese te gjithe njerezit u ngjajne ndonje fytyre kafsheje, atehere fytyra e Nora Istrefit definitivisht mund te krahasohet me nje MI ose STAUR (anglisht i thuajne RAT). Ka sy te hekura, fytyre te gjate dhe buze skajshmerisht te vogla, ska dyshim se duket pikerisht si STAUR. Sorry :):)

Anonymous said...

nora is the best oh zoti te marroft oh anonymous, oh njeri a e ke pa qfar bukuroshe po te lutem mos u lodh me fol kot se nuk te vu re askush shut that **** up man LOOSER ;)

Anonymous said...

GETTO ka humb gjeren me te mir ne bot edhe kurr mo sun me kthy noren me bo pervet ajo ka shanc me kon don eh sa per getton aj let shkon me kurva se nuk e ka meritu ni femer sikur noren TE DUA NORA XXX

Anonymous said...

nora you are soo pretty and an incredible singer , i wish you the best in the future. my favourite song from your album is NUK MUNDEM. shum kenge e mire , teper fantazi. te pershendes nga Kanadaja. Tung , diten e mire

orna aka ori said...

omg nora ur so pretty and i love u so much nora is the best singer in albania and kosova dammm she is so beautiful

Anonymous said...

sie ist super

Anonymous said...

ist super

Anonymous said...

nora te kam lock te dua shum je ylli ma i madh shqiptar kur te shoh cmendem je shum sexy