Sunday, February 26, 2006

Nora Istrefi Photo Gallery 2

Foto Galeri
Nora Istrefi Beauty

Nora Istrefi Photo

Nora Istrefi Foto

Nora Istrefi Photo Gallery


Nora Istrefi Photo Gallery


Nora Istrefi Photo Gallery
Leni komentin tuaj!

26 comments:

ksboy said...

hej nora tung hej shum mir e mire pasha familjen shum po mepelqen vetum vazhdo kshtut edhe me pas niher me te puth sen tjter nuk kesha desht

Anonymous said...

Je shum sex kisha mje enderr sikur te qinje ne nje liqen

andi said...

bukuroshe pa dyshim sexy po ashtu po qato cica ti kisha hanger krejt

Anonymous said...

nora je e bukur si nje qizme ne tegull te turrshis po ja ki nis mu bo e emel kapak si dredhza e kalbur vetem vazhdo keshtu lol...

Anonymous said...

Ti sje kengtare, qe di me knu por vec me reklamu trupin,... e kjo nuk i vlen.... ka kengetare qe kane zenin e mire, dhe qe jane shume me natyrale dhe te bukura,... tung

Anonymous said...

vallahi marre tkoft, qe spo tvjen pak turp nga te tjerit, qe po kallzon aq shume lekure,... edhe ti ki me vdek,...edhe nje, adelines smujt tja mrish kurre

Kosovarja said...

Noraaa je shum shum e mir..e kta shqiptart as nuk e din se kush esht e mir e kushe keqe ncncnc..Nora vetem vazhdo se shumm shumm e mir je edhe mos u brengos nese the thoin diqka keq sepse vetem gjeloza qe jan per ty..se je ti se nje YLL:.YOU ARE STAR te duam shumm ne DIASPORA NORA ISTREFI VETEM VAZHDO SE SHUM MIR JAN TU TE SHKU PUNT! <3 <3

kosovare said...

ani marre ju nihere kqyrne veten ne pasqyr,,uu jojo mos e kqyrni se mos po eksplodon pazqyrja prei juve..pre pisa qfar fjalsh i folin cnnc..marre juve duhet me ju ardht e jo nores se Nora esht yll i kosoves..Kosovon Stars: 1. Adelina dhe Genta 2. Nora dhe Zanfina ...ju dua shumm juve e ju kqyrni qysh po folni marre ju koft e zoti ju marroft

Anonymous said...

nora je shum e bukur por me fal per muzike nuk je. vendi i yt eshte ne klubet e nates per striptiz apo e pse jo dhe ne kinematografin pornografike ku kishe me fituar me shum.

Anonymous said...

hahahaha bash per stripitia valla,ska lidhje per me kendu,veq mi qit bötht e cicet,e na boll shofmi te tjera kengetare qeshtu,,si psh:te genta dhe te adelina,po ato din bare me kendu,Genta e ka zerin ma te bukur dhe me fort esht,GENTA NR.1!!

Anonymous said...

Nora veq Vashdo...je Kengetarja ma e mira...qka thojn kta fmijsh mos i nigo...se pupertetja asht qeshtu..ski qka ban....edhe juve fmive mos folni shum...se ton kishi pas qef me pas femen..amo kjo sjau fut juve hiq..se spaska kjo shanc te kengtart tjer a...se veq ju i kini met....nora veq vashdo...Kusherina jeme..Strellc mo

Anonymous said...

Pidhin veq ne goj ja kisha mbajt Nores.

Anonymous said...

o zot o zot po njerz katastrof ka kosova nuk din me dallu te miren perej te keqes po NOREN e kemi yllin e vetem pa gabime ju o katunar duhet te krenoheni me kete kengetare qe e kemi me te gjitha si zerin si trupin si ftyren si te gjitha bre te gjitha NORA je nr 1 mos ta nin ma t qart nuk ka si do mos kong hallall t koft kurr mos kno kong palidhje si adelina e zanfina vetem me qesi vazhdo je ma e qarta hallall krenohem qe je shqipetare...... mpuqqqqqqqqqqqqq nga Rxx

Anonymous said...

eres la tia mas buena de kosovo i albania. besos

Anonymous said...

je yll je drit je gjithqka per ata qe din me te vlersu.mos ta nin oshpirt se i kalle kejt ata gjelozat.spo munen me fol me ty e po te shajn selakat e dreqit.niher per niher je numer nje ne bot e jo ne ks ti dhe byonce jeni nr 1 ne bot.ke adhurus te shumt nga gjk .nesimi gjakov

Anonymous said...

CULLEN E BARKUT TA KISHA PRISH ME GRUSHTA. NE VEND TE THESIT TE BOKSIT KISHA USHTRU NE BARKUN TON.

Anonymous said...

nora nese don mi hek qato 10 kilogram qe i ke ne bark nisja ushtro pak se te murr celluliti moj moter shkove posht

Anonymous said...

http://img218.imageshack.us/img218/2276/noraistrefi110wt3.jpg

a ka mendesi qe edhe ne te postojm foto te nores ??

Anonymous said...

atoni@hotmail.de.............. .:pa koment ski qa thu o daj pidh i fort

Anonymous said...

o pidh kurr nuk ta ngoj musiken veq trupin ta shikjo se qeter sen nuk ke te vlefshem --- edhe kisha dasht me dit mos je bjondink---

Anonymous said...

Nora je nr 1 vetem vazhdo keshtu dhe mos shif se cka po flasin tjeret se je vallaj cool si me trupin ashtu edhe me zerin

Alba Stars said...

http://albanian-stars.blogspot.com/Nora Je me e mir a =)

Anonymous said...

Nora nuk eshte e bukur e ka ate bark si thes boksi barkun ja kisha trullav boksa.
Ju a ja kishit mshu boks ne bark Nores ??

VOTONI KETU:
http://www.polldaddy.com/p/154425/

Anonymous said...

tung je shum e mir veq vazhdo edhe je shum sexi

Anonymous said...

tash i duhet vetem edhe nje film PORNO me e be dhe gati.

Anonymous said...

papapaaaa sa injoranta kta kosovaret ore

ju ende jetoni ne vitet e 80-ta po ju duhet te krenoheni qe nora si dhe shum kengetare te tjera kosovare kan arrit me ju pershtat sadopak europes

smundem dot tju kutoj juve evv

Nora yll fare je