Sunday, February 26, 2006

Nora Istrefi Photo Gallery 1

Stunning Nora Istrefi
Foto Galeri

Nora Istrefi Foto Galeri
Nora Istrefi Foto Galeri
Nora Istrefi Foto Galeri
Nora Istrefi Photo Gallery
Nora Istrefi Photo Gallery Nora Istrefi Photo Gallery
Nora Istrefi Photo Gallery Nora Istrefi Photo Gallery
Leave your comment!
Leni komentin tuaj!

77 comments:

nora.istrefi said...

Tung tung..veq deshta me than a jeni ju një adhurues i madh të nores...tung nga durimi nga norvejgia....

nora.istrefi said...

Tung tung..veq deshta me than a jeni ju një adhurues i madh të nores...tung nga durimi nga norvejgia....

Nora Fan said...

gjithsesi.

Diellza said...

Hello Nora!
Shum te mir spotin dhe normalisht kenget...
Pershendetje nga Diellza nga Norvegjia!

Anonymous said...

gazzi

Nora, is the sexiest bich in KOSOVA

Anonymous said...

nora osht shum sexy dhe si mastik po per ni nat ja kisha qit

Anonymous said...

me pelqen shume

Zana_swe said...

Tungiii
Nora Istrefi ështe nje kengetare shume e bukur dhe zerin e ka shume shume te mir...me pelqen sepse ështe shume nice.....

Valoni said...

nora esht shum palidhje munohet

Marre preit teje nora said...

nora esht shum palidhje munohet me kon seksi e me iba kreit per veti..veq barkin nihere qysh e ka e kamt me tul yäk..marre nuk po i vjen qka bon..e mos menon se gentes edhe adelines nuk ka me ja shku kurr edhe sa let munohet me u ba..sepse ato 2 jan yll te botes e kjo esht vetem nje qik e trash qe munohet me u ba seksi e nuk esht kerkushi..munohesh me i ba kreit per veti dhe don veq para..veq para..se nuk ta nin hi per publik veq per para..e mos u bo keto kishe seksi se veq munohesh me kit trup palishe trash balatica e keqe shko pirdhu

Anonymous said...

heyy qysh po mundeni bre me fol qeshtuu per noren bre...PIKSEPARI nora e ka trupin fantazii qy shum prej juve nuk e keni trupin qashtuu se ju jeni msu me pa njerin e kocaft e masnej per ato thuni se e ka trupin e mire.per mu kon njeri i trash duhet mu kon si BIG-MAMA.keshtuu qe noraa eshte per muu nje yll qe shendrit c'do moment.SUKSESE NORA mos i ndegjo tjeret se vetem te xhelozojneee..ma e mira jee

Anonymous said...

pooo pajtohem me ket se shka i ka shrujt keto fjale te bukura per noren.. JU SELAK/E nuk dini mi vlersuu njerezit se me pa dikend permbii juve donii mu hallakat.keshtu qe nora me e mira vetem vazhdoo. SHKUPII

Anonymous said...

paj kjo nora... vec reklam po bon, sdi as me knu e as me kcy,... si thojne gjermont "möchte gern..." pfffffff,... po mdoket se une di ma mir se ti me knu,....hihihi

Anonymous said...

valla na shipet veq dina me kesh e me kritiku. nora bash i ka kanget e mira dhe asht shume interesante. po selaket si ju sdini gja e tybe as qi merrni vesh n'muzike. shko mjeli lopt se kjo asht puna juve ma e mire e lej kritikat per ata qe din me ba kritika.

Anonymous said...

sinqerisht mendoj se nora eshte nje kengetare fantastike.Ajo i ka te gjitha perfekte,eshte e bukur,di te kendoje,di te kerceje,cfare doni me shume.?????/
Kur e kam takuar ne top fest me ka pelqyer tmerrsisht shum.nese e takoni do tju pelqeje me te vertet.tung tung

Anonymous said...

hej njerz nese doni me dite se kush eshte nora istrefi pyeteni mua dhe ju tregoj....
Nora eshte nje femer e cila qdo mashkull shiptar dhe internacional e bon per vete....pra edhe mua edhe pse jam i martuar dhe kam nje femi e kisha marr per gru te dyte dmthtung nga alboboy77@hotmail.com
pra nora sukse ne te ardhma dhe te adhuroj shum po edhe ma mire po te ishe afre meje ......

Anonymous said...

grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Anonymous said...

tung tung nora ta hangsha pidhin

Anonymous said...

cicat ti hangsha

Anonymous said...

je llokum per mue oj zemer bre botht e quta ti angsha oj zemer oj shpirt o llokum o pidhon ta hangsha o shpirti jem

Anonymous said...

o magara o kual pash zoten a pernime e kini se nora do tua jep pidhin e vet a ............
ajo nuk eshte budalle me e fllic at te vetin per ni kar te juvin edhe per nje goje te cilen nuk e keni la me muj

Vjosa Istrefaj said...

Hi,


me kete postim dua ta pershendes kusherinen time Noren e cilen e adhuroj shume. Shpresoj se do te shihemi se me shpejt ne Stuttgart!!!

Te pershendes perzemersisht,

Vjosa

Anonymous said...

o nora,ate dite qe te ke bere ty zoti duhet te kete qene pushim dhe eshte mare vetem me ty.se ska mundesi te kesh dal rastesish kaq e bukur.joni tr

Anonymous said...

Sa keq qe nuk je lezbeke se ta kisha lepi njehere mire e te kisha dhene nje orgazem te forte :)

Anonymous said...

O Nora o yll pidhi me i mire ne bote sa kara ke ngrene je njesh

Anonymous said...

ata qe tdojn ty ata veq per trupin e cicat,e na dojm edh kengtare qe din me kendu,po ti ski lidhje bre per kengtare,po ty getuari tka bo,tka qi dhe tka lon e ka pa qe sen sjee,dhe hajt tash qiuuu me qerr bitchhh,,GENTA esht me e mria sorry;)byebye

Anonymous said...

je lock oj nora....te ka falur zoti bukurin ....nuk kisha dash asgjo nga kjo jet vetem ty te te kem nje nate...lock te pershendes
Mr_xXx......

Anonymous said...

Tung Nora Ke T'fala Nga Vali i Gjilanit veq dashta met pershendet edhe tregoju njerziv kush osht ma i forti nga qytetet e Kosoves In The Best Gjilani Fucky In The Rest?:D

Anonymous said...

Tung Nora. I ki kenget shume te bukra the te dua.
Nga linda k. e norwegjies

Anonymous said...

boll e mire valla na tranoj neve meshkujve me shume deshir e kisha kalue nje nat me ta

Anonymous said...

tung te dua nora

Anonymous said...

heyy NORA je shum shum e e bukur e lezetshme simpatike te gjitha i ke m pelqen shum thu se te gjitha s potet e tua i kam n komjuter mepelqejn shum teper q do dit i shiqoj kalo mir suksesse qao qao nga R pr

Anonymous said...

heyy NORA je shum shum e e bukur e lezetshme simpatike te gjitha i ke m pelqen shum thu se te gjitha s potet e tua i kam n komjuter mepelqejn shum teper q do dit i shiqoj kalo mir suksesse qao qao nga R pr

Anonymous said...

heyy NORA je shum shum e e bukur e lezetshme simpatike te gjitha i ke m pelqen shum thu se te gjitha s potet e tua i kam n komjuter mepelqejn shum teper q do dit i shiqoj kalo mir suksesse qao qao nga R pr

ija500@hotmail.com said...

tung nora si je moj qike se valla ska fjale a je ma e mira ok si ne spote ashtu edhe ne muzike dihet veq kisha pas deshire qe spotet me i ba ne kosove e jo ne shkupe e ku ta di une ok prsh nga ija500@hotmail.com nga prizreni ju don pz shume

Anonymous said...

iiiiiiiiiii kuku nora san nuk oshten GENTA osht YLLI i KOSOVES

Anonymous said...

genta osht pidh pidhuki i Kosoves,,,bile bile nkoft me e fitue pamvaresin kemi me e fitue n krah t dahpidhpidheshkes t sajna.veq perpara motra Nore.

Anonymous said...

HMMMM...NORA ESHTE THJESHT ME E MIRA.....KUPTOVE GENTA ISMAJLI APO KUSHDO QE PRETENDON PER TE QENE NE NIVEL TE NORES......

Anonymous said...

krejt e mire eshte veq barkun shum duq e ka. ja kisha fut do grushta ne bark ma mire bohet. i ndreqet barku pak..

Anonymous said...

FEMRAT SI NORA ME TULA E GERRDITIN NI POPULL KUR JA SHOH NORES KAMT SI ME KQYR LOJE FUTBOLLI ME DOKET EDHE KJO SI GENTA I KANE CICAT E LESHUME EDHE KREJT TRUPIN CELULIT.
DOBESOHU NORA SE PERNDRYSHE E PATE.
MERR MESIM SI DUHET MU DUK NJE FEMER PREJ SHOQES TANDE ZANFINES

Anonymous said...

je shum sex vetem vazhdo se je shum e bukur tung nga holanda

Anonymous said...

NORA ESHT NJE VAJZ SHUM E PA ARRITSHME DHE NORA TI MÖCHSTES GERNE BIST DU ABER NICHT

Anonymous said...

mos folni se krejt prej gjelozis e kini se sex bom eshte tung nga holanda

Anonymous said...

Nora është shum sexy .Dhe këndon për mrekulli,tung nga voki- Norway

Anonymous said...

oo ksaj barkun ja kisha prish boksa.. dikush me majt une barkun ja kisha cfry krejt . e ka barkun tamam per grushta se tjeter sen svyn..

Anonymous said...

hey ju krejt qi po folni sene palidhe jo te sakta per noren e keni veq prej inatit se kerkush sen bohet si ajo e leje mo per trupin.po thjesht ju jeni njerz pakarakter.edhe qi po thoni qi nora e trashe...hey ju a ed ini shka do me than kur tesht ni njeri i trashe..nora mos ta nin je yll bote.veq vazhdo.ke perkrahje maximale

Anonymous said...

hey njerz a jeni bre ju normal qa folni sende te pasakta per noren.si nora kerkush sen bohet.ju thjesht jeni njerz pa karakter qe skan lidhje me jeten e nje artisti edhe per qato comente qe pi leni kishe nora e trashe ju mas pari sdini se qka esht trup...nora veq vazhdo injoroi kritikat se jan nbaz te inatit,ke perkrahje maximale,tung nga shkupi

Alba Stars said...

http://albanian-stars.blogspot.com/

Hyni ne ket FAqe
http://albanian-stars.blogspot.com/
dhe shikonni noren pa make up

in loveeee
Albanian Starsssss

Anonymous said...

ha ha haa ej nuk di mroe ku mejr n á qa ppolulli jemi...kur ta shohim dikon qe po perparon munomi me ngren,,,uu..si bisha te egra marre shun njerez te paku´kturua ;klloshar te rrugeve po shoh une ketu:nuk di si jeni mesu me püerdor komjuterin e po e vleresoni ju dikan ju qe po fyeni po shiohet qfare jeni ku ku per juve.. nora veq vazhdo hallall ma e bukura he ne mesin e shum te tjerave

Anonymous said...

Nora nuk eshte e bukur e ka ate bark si thes boksi barkun ja kisha trullav boksa.
Ju a ja kishit mshu boks ne bark Nores ??

VOTONI KETU:
http://www.polldaddy.com/p/154425/

Anonymous said...

shum e keq je oj nor marre spot vjen me dal ne ekran bash palidhje nejri je at goj t'vogel sa ni miz e kiata sy qysh i ban ncncnc edhe shum e trash je mu nuk um pelqen hiqq bash bollic je

Anonymous said...

hahah hej njez mos ja kanin nonen tash nora e mir osht veq gentes nuk ja kalon bre nora maspari nuk din vallzim hiq e genta ma e mira osht !! a po kuptonii NUK JA KAPERCEN GENTES KURRRRR HIQQ A PO KUPTONIII SHIPTART E PRAPT KISHE PO DIMI DIQKA

Anonymous said...

ej ej ej njerz qka jeni ka folni bree kuku per juvee valla se nora bukuroshja e botes osht valla trupin shuumm mir e kaa dhe siq tha dikush me par njerit i thohet i trsh kut esht si BIG MAMA a nit nora nuk esht e trash dhe barkun e ka perfekt kqyrne ma mir barkun e juve bree e toni folni valla qata se po thojn JA KISHA MSHU NI BOX NE BARK NORES po kallcoj juve diqkaa PER QEFI NE JUVE JAU KUSHA MSHU BOX NE BARK se nora barkin shum mir e kaa oo zemer vetem vashdo keshtuu se shuumm mir je albumi i 3 i ytii ka me dal shumm mir dhe ju tjert mshilne gpen e kqyrne veten ne pasqyre po nashta ju as nuk kini pasqyre se i keni prish kur e kini shiku veten e asht thy pasqyrja se jeni aq te shemtuar hahahaha :D hajt nora tung xemel pass auf dich auf kukull te duaaaa

Anonymous said...

PERFEKT ESHTE NORA. JU JA PASKET INAT

Anonymous said...

nora istrefi pidhin ta hanksha une tyy. Tung edhe mos harro me ardh te dardania t'qij pak. M'puqq

Anonymous said...

tung loqk a din qka t'kisha qi.
kjo fotoja me kto cicat mka kall krejt
tung zemer botht ti hanksha edhe cicat loqk
mpuqqq nga iliri

Anonymous said...

nora gjate ushtrimeve

http://www.youtube.com/watch?v=dUhzhO9AAMw

Anonymous said...

oj nora je shum pidh i fort krejt kta qa flasin keq per ty me mujt ta kishin hanger mutin e le ma diqka tjeter.vazhdo ti qysh e ke nis se je yll bote,nga nje adhurues nga gjer.

b_b prishtine said...

paj mbase qe u bone edhe ti kengetare a je ka e she qe s'po len kush pa u bo. qeshit dhije e qeshit selanqure prej tana rretheve o ka bohet. o neve o ma mire me na leshu kjo tok. oj nore e katundaraft.qoj edhe pak ato vetlla e qeli ata sy se po te kapen ooj pul katuni.selanka selank e stervinaft mbetet ... kot e ki

Anonymous said...

kur ja kisha shti karin n cica nores se kish harru kur pidhin ja qifsha ksejna kur t jisha qi me ta shtatzane e kisha lon

Anonymous said...

tung nga kushtrimi shum fort je nora shum sexy sidomos cicat ike sexy veq deshta me than qe adhurus i nores smunet mu kan kerkush a shikus i nores po edhe ndedus inores a adhurus jo se veq zoti qka adhurohet tung klm nga trimi_e5@msn.com sidoni mu kuptu me imailin tim merne

fidan said...

o nora mos ta nin ty hiq se ti je strellcit kush ta ka inati nonen ja ........tung mpuq

Anonymous said...

E BRE NOR JE SHUM E BUKUR

Anonymous said...

E BRE NOR JE SHUM E BUKUR

Anonymous said...

hey njerz mos u munoni kot me shkru e me e vlersu noren ju me menim tkeq se nores kto fjal i hyn en njanin vesh e idalin nga tjetri sja nin :D

besoni se qka ka arrit nora ju as en endder se shifni ket knaqsi

qe po e mar shembullin mat tvogel kjo ka arrit bile me majt mikrofonin en dor e ju en enderr kur ta mani mikrofonin e hani se sdini qka osht

kqyrne veten ne fillim ather folni keq per noren yllin kosovar

Anonymous said...

nora je yll oj zemer te dua shume
lock vec vazhdo se je me e bukura
shum secy qaooooooooooo

blue jeans said...

i love you nora hiq mos ta nin qka
thojn kta tjert se je shum cool

edu_am.love said...

nora je shum sexy kisha pos qef mu qi njeher me ty amo veq njeher

Anonymous said...

oj nora shum e bukur je edhe cicat i ke te mira ta hanksha pidhin tung nga gjermania

arjeta said...

nora je yll i kengetareve genta,adelina,sun krahasohen me ty veq vazhdo

Anonymous said...

I found this site using [url=http://google.com]google.com[/url] And i want to thank you for your work. You have done really very good site. Great work, great site! Thank you!

Sorry for offtopic

Anonymous said...

Who knows where to download XRumer 5.0 Palladium?
Help, please. All recommend this program to effectively advertise on the Internet, this is the best program!

Anonymous said...

je palidhj shum se je lig ma mir mu kon trash qysh je kon seftyra krejs si te pels tu ka bo nuk din levizje hiq pra je lerg me vipat e tjer se je mes e tahirsylaj marre per ty me vjen keq shum se ma heret me ke pelqy shum me fal

papi said...

o kuku per tyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Bujari said...

Per mu kjo osht thmi ne kok.
as kengtare e as prostitute.

Anonymous said...

[url=http://conservativethoughts.us/]Cialis Usa[/url]

Anonymous said...

nora je profekt
edhe cicat qysh i ki
ju krejt ja kini inati aaa se kur e kam pa noren o pidhin ja hankeshaaaa