Saturday, October 21, 2006

Nora Istrefi Video - E Di (TopRTK)

Nora Istrefi Music Video - TopSong in TopRTK chart October 2006
Title: "E di" eng. "I know"

For a second time this year, Nora wins TopRTK pop chart, in yesterday's show. First in April 06 and now again in October 06. Nora sang this title in July's concert "Hello America" and now she released this new videoclip of the same song to announce her come back to the top of the music list, after a slight drawback she experienced after release of her second album "Opium" this year in July 2006.

15 comments:

Anonymous said...

ky eshte videoklipi me i mir dhe me i perpunuar artistikish urime shum nora

Anonymous said...

wow wow qyky klip se ...kjo eshte msim edhe shkoll per kengtaret tjera se qysh bohet klipi....NO COMENT

Anonymous said...

nje klip shume i bukur. i realizuar artistikisht dhe vizuelisht me ndryshe se te gjitha videoklipet e deritashme te kengetareve tane. je yll Nora, veç perpara...

Anonymous said...

Mua me pelqen Nora shum. Por Genten nuk munet ASKUSH me kapercy.

Tung

Pershendetje nga Gjermania Steinhagen

Anonymous said...

wow shum clip i mir por edhe kenga valla h shum e mir. Maseshumti po me pelqen ky djali oohhhhhhh
Kercova-Zvicer

Anonymous said...

oj Nore a paske vendos mos mu desh e mos mu qaravesh a???
hallall...a pe sheh qe mundesh me pas sukses edhe qeshtu...vazhdo qeshtu mos e prish mo se i shahstrise djemt edhe spo ta ndigjojn mo muziken po veq po te kqyrin...

Anonymous said...

tuung nga zvicrra me videoclipin e di ja ke ftof gjithe kengetareve ju urojm sukses ne karier tuung veq te para tuung klm ....

shpresa said...

hej Nora je fantastike beso per mua je NUMBER ONE te gjitha kengetaret i len mbrapa siq thojne ata te Shqiperis je e papar veq vazhdo se je YLL fare

Anonymous said...

E DI , DI QE ME E MIRA JE TI.....
KY ESHTE 1 NDER VIDEOKLIPET ME TE MIRA TE KETIJ VITI....URIME...

Anonymous said...

Po Lene More Noren Po Kshyrne Tipin Me Te O Zot Po I Mir Mhhhh...!!!

Anonymous said...

o nora je yll fare veç mbulou içik se na i bone pleqt me zemer...

Anonymous said...

o nora je yll fare veç mbulohu içik se na i bone pleqt me zemer...

Anonymous said...

kishe un Paris Hilton,hec bre bitch,Genta ma e mira esht

Anonymous said...

E DIIDIDIIIDI NANANNA OJ FEMNA ME KAM SI TE FUTBOLLERAVE TE CHELSIT A DI QKA DINA NA PER TY QE PER TY QE PER NI MBUSHJE TE TELEFONIT SHKON QIHESH ME RRUGAQA A PO TE KUJTOHET TE SHTUNEN T KOM SHKARRAVIT.QAO SHIMI TE PREMTEN

Anonymous said...

ej oj nore po mos ta ni ber se je yll po ti per ni mbushje nasht ejep veten or quni nasht ki pa ander me ta po kshtu jo kurr bre nasht a as ne anderr hehee...ajo asht si yje ne qiell po e di qe ka yjen qe rrezohen po ajo asht e pa zavendesushme bre quni ik more ani chelsi eheh ja ki ni zanina_**NORA JE YLL********** ngatoni klm