Monday, October 30, 2006

Nora Istrefi Video - 1000 Here

Nora Istrefi Video
Title: "1000 here" eng. "1000 times"
Album: "Opium" (July 2006)

Nora performing as a guest of TopRTK show, 28th Oct 2006.

15 comments:

Anonymous said...

bravo Nora je me e mira dhe s'ka kush ta kalon hiq, i ke permbysur te gjitha ,,Koleget" vetem vazhdo keshtu.....

Anonymous said...

Nora is the best and fuck the REST ganz einfach

Anonymous said...

po qfar nore ma e mira GENTA moi qika po ju san nuk dini..GENTA IS THE BEST AND FUCK OF NORA das isch eifach

Ajcurtis said...

yeah she sounds good to me".


vst plugins
Music

Anonymous said...

Genta osht ma e mira more,mkjo sk alidhje hiq qfar lope bash,GENTA IS THE BEST AND FUCK OF NORA

Anonymous said...

Valla kang ma te mirë ska që të knaq shpirtin dhe të relaskson,,,ndigone kangen mos jepni komente per kengetaren se nuk u dal aty me u zgjedh per miss qe po jepni vleresime jo është e mirë jo është e keqe, po është dal me kengu e ju me ndigu.........përshendetje nga Vjollca from Norway

Anonymous said...

nora qysh e kie frajerin ROBERT BERISHEn qe ben muzike me SINANIN

Anonymous said...

Valla nonen kush ja ka inati, se ma e bukur se NORA as njo nuk esht, ëmmmmmmmmm e kisha honger, sa e ëbmel esht live, edhe nuk e ko mendjen e modhe, kam foto me ket bukuroshe, emmmm sa sexy, me pas një nat noren, tjeter sen nuk ha ma gjith jeten;) kiss Nora;)

Anonymous said...

EJ OJ LOP OJ KURV HIQU SE PO NA TUT

Anonymous said...

EJ NOR KATASTROF JE A KUR PO DEL EDHE TV PO PRISHET ,EJ KREJT LOP JE VEQ EDHE NIPAR BRINA TE MUNGOJN HHAHHAHAH OJ NOR A TE LA GETI PO NORMAL SE E TUT NJERIN TI .QAO TRASHULUQJA E SHEMTUAR HHAHAHHAHAHAH KUKU PER TY

dona said...

po masi te koka genta ma e mir shkruni mare te kong e gentes leni qiken rahat cka ju keni pik ksajna edhe ju kishe po dim dishka na po hec mare se ju krejt shka po shkruni krejt jeni katundar e sdini se cysh vishet tqytetit e se cka osht moda..:P

Anonymous said...

Robi is a cocaine addict and a whore- Have a great future sugar momma

Anonymous said...

how is your skinny bitch doing?

Anonymous said...

are you taking care of his little girl too? someone needs to because the asshole is going to od on drugs

Anonymous said...

i guess he fucks a lot more people than i thought i didn't know about you but now i do