Friday, December 15, 2006

Nora Istrefi Askush S'me Deshti Sikur Ti

9 comments:

Bona said...

Ojjjjjjj Nora ti je ma e mira n bot dhe kangat mat mira i ki offf offf te duaaaaa shummmmmmmmmm zemer...

Anonymous said...

bash kurv,a smujte edhe pak mat shkurt me vesh a ncncn,GENTA MA E MIRA

Anonymous said...

kamt i ki te gerrditshme edhe teper te trasha po ti nuk e sheh veten e vesh mini i ke eshtrat e gjona si te meshkujve mesap je nis per mashkull e ke dal qike,edhe dobesoj keto kamb te futballerave se je tu e gerrdit 1 popull bre qik

Anonymous said...

Konget i ka shum tmira.Trupin pak ma pak.Po nese juve svu pelqen mos hyni te kjo faqe vec per ta flliqur..Nora e ka zerin shum tbukur dhe kendon shum mir,kjo esht ma e rendsishme.Ju qe ja keni inatin plasni.Tetovarja

Anonymous said...

o njerz sjeni ngjarje bre.po kamt e plota jan nmod e jo si skelet e zaift e un valla trupin e mir. ms shkruni kur nuk dini kurgja a. mamir trusni qaty,senora asht shum originale ntrup edhe pse gjestet ika pak ngacmuse.

Anonymous said...

Nora asht femer perfekte,un vet jam femer po sja kam inati hiq si disa femra ktu.skam nevoj ashtu si eshte eka fal zoti ajo asht mrekulli ejo me kesh turlifar skeletke! Nora Der tash je ma e mira dhe ke shum shije per mod.

mida23 said...

Edhe ni sen harova ta permend qi eka nora eka disi natyren e qet nparaqitje dhe ska trem as komplexe si disa kengtare tjera edhe qajo e ban ma atraktive noren nsken.

Anonymous said...

Nora shum e bukur dhe shum sexi...

Anonymous said...

EJ MA TE FORTEN E KI PERMAS GGGGEENNNNNNNNTTTTTTTTTTTTEEEEEEENNNN IK HUP KQYRE GENTEN SI LLOKUM O POM SHKRIN KUR PO E SHO OSHT MA E MIR KUSH JA KA INATI LE TE PLAS