Wednesday, July 02, 2008

Nora Istrefi ft.Sinan Video - Pa fat

Nora Istrefi feat Sinan Vllasaliu Video
Performance at RTK's Oxygen Show on 27th June 2008
"Pa fat" - Music & Lyrics by Ilir Berani

3 comments:

Anonymous said...

wow brovo Nora dhe Sinani shum keng e bukur meplqen tepr suksese te dy juve

Anonymous said...

oj nora ke pas fat se je me robertin e ke ba duet me sinanin,se as anderr skishe mujt me pa,se larg je ti,e per ty sinan nuk di qfar te them je nr.1.pa konkurence,veq vazhdo

Anonymous said...

ja ja