Monday, April 17, 2006

Nora Istrefi Video

7 comments:

Dikush qe te njeh pak said...

E vetmja femer Shqiptare qe ja vlen me e kqyr edhe me e ngu kur knon, Nora veq ti i afrohesh zezakeve te hip hop-ave te Snoop Dog-it. :)

culi98@hotmail.com said...

Nora, Nora, Nora, You are an angel! The most sophisticated Albanian singer to date! Keep up the good work! Te lumte!

Anonymous said...

kurva ma e madhe,,po shifet dhe ma e keqja kukuuu ma mir mos kesh see wehhhhhhhhhh,,,shum e keqeee breee,aj/o qe thot je e bukur,,budall/e,esht tungi;)

Anonymous said...

t;kishte qene e mire e e bukur nuk e lente getoari per nje lavire t'shqiperise. demek nuk vlen as sa nje lavire

Anonymous said...

vala bolle fort eshte edhe kendon mir shum veq vazho nora se kush ta ka inati ne b....i dal ithati

ari2007@hotmail.com said...

NORA JE COP JA VLEN MET NDEJHUE DHE MET PA E JO SI DO SE PO DUKEN SI MU PA QUE PREJ VORRIT SI ADELINA PER SHEMBULL.SEPTEMBER 26-2007.VEQ VAZHDO E KENDO BONA NDONJE SURPRIZE ME NDONJI VIDEO KLIP TE RI.

Anonymous said...

kuku per juve qe thoni qe nora e mir po far e miri more kjo kjo osht lop krejt a ekeni pa neper spote veq shtrihet kuku kesaj veq edhenipar brina i mungojn o zot zot ani zanin e ka katastrof bash si burr ncncncnccn